Jonas Brothers Türkiye Fan Sitesi
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jonas Brothers Yardım Konseri

5 posters
YazarMesaj
Joe_0zqe
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
Joe_0zqe

JB hangi üye? : Joe'mM (L)

Jonas Brothers Yardım Konseri Empty
MesajKonu: Jonas Brothers Yardım Konseri   Jonas Brothers Yardım Konseri EmptyPtsi Ocak 19, 2009 6:28 pm

Geçtiğimiz günlerde Demi lovato ve Hannah Montananın yıldızı M,ley Cyrus ile yardım turnesi başlatan grup Jonas Brothers ,Bu projenin ardından Kendileri adına bir projeye daha girişiyor..Disney Yıldızlar Konseri serisinde alınan başarılar ve kazanılan gelirlerin tamamının yararlı cemiyetlere gönderilmesi Jonas Brotherslara (burda kardeşler olarak almış ama ben böyle yazıyorum ) yetmemiş gibi görünüyor..

Bu sefer ki konser 3 ayaktan oluşacak ve sadece amerika sınırlarında gerçekleşecek..Bu konserin ilk ayağı New york da bulunan Central Park çevresindeki bir konser alanında yapılıcak..Biletler 100 usd den başlayıp 300 usd yekadar yükselebiliyor. Vip de koltuk sahibi olanlar ise Jonas Brothersla Tanışma fırsatı yakalıyacaklar.(sahne arkasını kastediyor sanırım)

Bu konserler serisi ile Jonas Brothers ın bambaşka bir yüzü ortaya çıkıyor daha önce yaptıkları Kanser evleri ( ? ) ve huzur evi ziyaretleriyle bilinen kardeşler Yılın İnsaniyet ödülüne aday olarak gösteriliyor.

daha önce Angelina Jolie Oynadığı üç filmden aldığı tüm gelirleri buralara bağışlayarak bu ödülle sahip olmuştu.

Gittikçe artan hayran topluluğu ve gittikçe artan iyilikler bakalım Jonas Kardeşlerin yıldıznı ne kadar uzun süre parlak tutacak (?
R@e@Y@h@N
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
R@e@Y@h@N

JB hangi üye? : Joe Jonas

MesajKonu: Geri: Jonas Brothers Yardım Konseri   Jonas Brothers Yardım Konseri EmptyPaz Mart 22, 2009 11:28 am

teşekür ederim paylaşım için
nic 'K' im_q.kRe
JB Üyesi
JB Üyesi
nic 'K' im_q.kRe

JB hangi üye? : nicK. <3

MesajKonu: Geri: Jonas Brothers Yardım Konseri   Jonas Brothers Yardım Konseri EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 11:21 pm

iyilik meleklerim* =)

paylaşımıniçin teş. :]
nickolik
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
nickolik

İş/Hobiler : Nickle ilgili olan her şey
JB hangi üye? : Nick Jonas

MesajKonu: Geri: Jonas Brothers Yardım Konseri   Jonas Brothers Yardım Konseri EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 12:25 am

paylaşım için çok sağol
MeLicca
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
MeLicca

İş/Hobiler : Müzik Dinlemek.Özelliklede Jonas Brothers!
JB hangi üye? : Joe,Nick,Kevın

MesajKonu: Geri: Jonas Brothers Yardım Konseri   Jonas Brothers Yardım Konseri EmptySalı Tem. 27, 2010 12:30 am

paylaşım için teşekkürler...

Jonas Brothers Yardım Konseri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jonas Brothers & Tokio Hotel
» Jonas Brothers-Hold On
» Jonas Brothers-We Rock
» Jonas Brothers - LoveBug