Jonas Brothers Türkiye Fan Sitesi
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

miley'le bidaha asla !!

+3
tuğçe
nickolik
jo(s)e(vgi)
7 posters
YazarMesaj
jo(s)e(vgi)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
jo(s)e(vgi)

JB hangi üye? : joe'mm

miley'le bidaha asla !! Empty
MesajKonu: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 11:20 am

nick yeni rpörtajonda miley hakkında konuştu ...

"Miley'den gerçekten çok hayal kırıklığına uğradım. Bunu iyi bulmuyorum, onun bunu göz göre göre beklemesini, kötü hissettiriyor. Şarkı ve onun davranışı beni gerçekten üzüyor," Sessizliğin yemini olduğu için dediklerini anlaması kolay. "İlişkinin sadece bizim aramızda olduğuna ve kimsenin duramayacağına dair söz verdik. Kimse aşkımız hakkında birşey bilmemeliydi. ...Ve şimdi bu oldu!" Nick derinden sarsıldı. Miley'nin şarkısını her duyduğunda, yüzünde karanlık bir gölge oluyor. "Asla bunun hakkında düşünmeyecektim. Ama iyi ki kardeşlerim Joe(yirimm yaa .D ) ve Kevin var. Bütün olayları sineye çekmem için yardım ediyorlar. Ve birçok şey güvende: Miley'nin ayrılırken onların arasındaki yakın ilişkide büyük yaralar açtı. Miley "İkimiz arasındaki ilişki iyi..Çok iyi değil, eskisinden daha az," dedi. Nick, yine de, kurtarılabileni kurtarmaya çabalıyor. "Miley'le arkadaşlığımı devam ettirmek için dikkatliyim. Bu benim için önemli -ayrılığımıza rağmen. Birçok şeye katılıyoruz. Bunu bitirmek istemem. Tek istediğim, yeniden iyi anlaşmamız."

eniştemi tebrik ediyorum bence en doğrusuydu (:
nickolik
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
nickolik

İş/Hobiler : Nickle ilgili olan her şey
JB hangi üye? : Nick Jonas

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 2:06 am

boşver sen onu benimle iyi anlaş benimle sağol paylaştığın için
tuğçe
JB Üyesi
JB Üyesi
tuğçe

JB hangi üye? : joe

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyCuma Eyl. 25, 2009 9:47 am

Bu haber nezamanın canım çünkü Miley ve Nick şuan sevgili
MeLicca
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
MeLicca

İş/Hobiler : Müzik Dinlemek.Özelliklede Jonas Brothers!
JB hangi üye? : Joe,Nick,Kevın

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:52 am

Paylaşım için teşekkürler..
nicknicknicknick
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

İş/Hobiler : bilgisayar televizyon nick
JB hangi üye? : nick......nick....nick....nick........

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyPaz Ağus. 08, 2010 1:28 pm

zaten hiç yakışmıyolar miley çok deli dolu ve acayip bi kız ama nick çok uysal ve çooooooooooooooooooooooooooooooook tatlı
nick.
JB Üyesi
JB Üyesi
nick.

İş/Hobiler : Tenis oynamak :D
JB hangi üye? : Nick , Joe

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyPaz Ağus. 22, 2010 2:40 pm

Bu siteye gidip Nick Jonas'ın gelmesini istediğiniz ülke ve şehir için oy kullanabilirsiniz. http://eventful.com/performers/nick-jonas-/P0-001-000160255-8/demand Very Happy
Ecem Naz
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ecem Naz

JB hangi üye? : NİCK JONAS

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyÇarş. Ağus. 15, 2012 9:52 pm

MİLEY'YE BAYILIYORUM AMA NİCK'İ ÜZDÜĞÜ İÇİN ARTIK ONA BAYILMIYORUM
Ecem Naz
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ecem Naz

JB hangi üye? : NİCK JONAS

MesajKonu: Geri: miley'le bidaha asla !!   miley'le bidaha asla !! EmptyCuma Ağus. 17, 2012 8:47 am

JONAS BROTHERS 2007'DE TURNEYE ÇIKTILARI MİLEY CYRUS'LADA İYİ ARKADAŞLARDI AMA MİLEY'İN ÜVEY ABİSİ TRACE CYRUS JONAS BROTHERS'IN STÜDYODA YAPTIKLARI ŞARKIYI ÇALIP MİLEY'YE HEDİYE EDENE KADAR ÇOK YAKINLARDI.

miley'le bidaha asla !!
1 sayfadaki 1 sayfası