Jonas Brothers Türkiye Fan Sitesi
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı

+22
JNK_jonas
Nick <3 Melis
yurtik
yağmur
nickloverberfu
nick.
nicknicknicknick
nick-brc-love
MeLicca
delireus
RockqunSeL
Sheyma.Nick^^
witch_girl_00
tuğçe
nickolik
Nick_ı_love_you
niley_zanessa
R@e@Y@h@N
Joe_0zqe
joe_dila
zübeyde
mella.
26 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mella.
Admin
Admin
mella.

JB hangi üye? : JOEE

Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı Empty
MesajKonu: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPtsi Ara. 01, 2008 3:52 pm

Madi: Kan şekerinin yüksek veya düşük olduğunu fark edebiliyor musun?

Nick Jonas: Başlarda evet. Vahşi bir modda oluyorum ve yeteri kadar su içemiyorum. Ama şimdi sahneye çıkmadan önce kan şekerimi kontrol ediyorum,böylece Omni Pod(onun giydiği insülin taşıyan elektronik alet)’umu kullanarak bunu kontrol edebiliyorum.

Madi: Ben bir kaç tiyatro grubuyla ve korosuyla geçit törenleri için çalışıyorum ve kan şekerim çok yüksek ve çok düşük olduğu zaman çok kötü hissediyorum. Odaklanmak ve yapabileceğimin en iyisini yapmak çok zor.

Nick Jonas:Ben yoruluyorum, ama günlerimiz neşeyle dolu. Tekrar, bu kan şekerini düzenli olarak kontrol etmek ve idare etmekle alakalı bir soru.

Madi:Ailen diabet teşhisinle idare edebiliyor mu?

Nick Jonas:En başlarda bu bizim için gerçekten zordu çünkü bunun bizim günlük hayatımızı nasıl etkileyeceğini bilmiyorduk. Hatta doktoruma ölür müyüm düye sordum. Çok şükür biz iyi bir tıbbi bakım gördük ve diabetle nasıl idare edebileceğimizi öğrendik.

Madi:Teşhis konulmadan önce sende diabet olduğundan şüphelenmişler miydi?

Nick Jonas:Hayır, neler olduğunu anlamadık. Ama basit bir kan testi bize tüm cevabı açıkladı.

Madi:Ailende diabet hastası varmı?

Nick Jonas:Ailemde şu ana kadar kimseye diabet tanısı konulmadı.

Madi:Ailende tanı konmasından korkan başka bireyler varmı?

Nick Jonas:Kimsede hiç bir zaman olmamasını dilerim.

Madi:Senin şu ana kadarli en korkutucu diabet anın hangisiydi? En komik?Benim sana anlatabileceğim gerçekten komik çok fazla hikayem var.

Nick Jonas:En korkuncu kilo kaybıydı. Çok çabuk 15 pound kaybettim. Annem bir savaş tutuklusu gibi gözüktüğümü söylemişti.

Madi:Hiç Diyabetle Savaş Yürüyüşü yada Şekersiz Haftasonu Çekilmesi gibi olaylara ve kamplara katılmayı kararlaştırdın mı? Eminim bir çok diabet hastası çocuk senden ilham alır ve seninle tanışmaktan çok mutlu olur. Biliyorum bende olurdum.

Nick Jonas: Planlarım arasında zaman olur tabikide seve seve. Içinde yaşayabildiğin koşulu paylaşmak önemlidir . Korkacak hiç bir şey yok ve bu durum seni arkadaşlarınla ve ailenle daha yakın yapıyor.

Madi:Hiç diabet hastalığıyla ilgili bir şarkı yazmayı düşündün mü? Seninle birlikte bunun için çalışmayı çok isterim.

Nick Jonas:Yeni albümümüzde‘’ A Little Bit Longer’’ adlı şarkı tamamen benim diabetimle ilgili. Fakat şarkı sözleri hayattaki bütün zor durumları değerlendiriyor.

Madi:Benim 6,5 yıldır 1. türden diabetim var. Insülin pompası kullanıyorum ve günde 10-12 defa kan şekerimi kontrol ediyorum. Benim sana olan en iyi tavsiyem, ve tüm diabet hastalarına : Diabetinizi kontrol edin. Onun sizi kontrol etmesine izin vermeyin!
Eğer diabetimizle iyi şekilde ilgilenirsek, hayatımızdaki aktiviteleri sınırlandırmamız ve değiştirmemiz gerekmez. Hayatını dolu dolu yaşa ve diabet olmanın hayatınızda pozitif olduğunu düşündürecek bir yol bulun. Böylece uzun vadeyi daha da kolaylaştıracaktır.
http://jonasbrothers.5forum.net
zübeyde
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPtsi Ara. 01, 2008 9:30 pm

cnm kıyamam yhaaaa Sad(( bu çoçok çok tatlı....
joe_dila
JB Üyesi
JB Üyesi

JB hangi üye? : joe jonas

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Şub. 01, 2009 8:22 pm

çoqq yazıkk yhaa Crying or Very sad
Joe_0zqe
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
Joe_0zqe

JB hangi üye? : Joe'mM (L)

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Şub. 08, 2009 2:09 pm

Uzuldm yha bn nıckıde cok sewıorm
Saol Jnm
R@e@Y@h@N
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
R@e@Y@h@N

JB hangi üye? : Joe Jonas

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyC.tesi Mart 21, 2009 11:51 pm

Ben bunu daha önce biliyordum.Bende üzülmüştüm.Genç yaşta şeker hastalığı...Çok üzücü
niley_zanessa
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
niley_zanessa

JB hangi üye? : NiCk

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPerş. Nis. 23, 2009 3:34 pm

ayyy canım bide ölücekmiyim diye sormuş hiç kıyamam Allah yardımcısı olsun bitenem yhaa
Nick_ı_love_you
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

JB hangi üye? : joe

MesajKonu: .....   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPtsi Haz. 01, 2009 3:31 pm

Sad Sad Sad Mad Mad olamazzz o benim aşkımmmm nasıl hasta olur ben onsuz ne yaparim Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nick_ı_love_you
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPtsi Haz. 01, 2009 3:32 pm

[b] Sad Crying or Very sad
nickolik
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
nickolik

İş/Hobiler : Nickle ilgili olan her şey
JB hangi üye? : Nick Jonas

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 2:29 am

kuzum benim yazık sana bitanem ben bakarım sana
tuğçe
JB Üyesi
JB Üyesi
tuğçe

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyCuma Eyl. 25, 2009 9:48 am

Canım benim umarım iyi olur Sad
witch_girl_00
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Ekim 18, 2009 2:41 pm

oyy kıyamamm Sad
Sheyma.Nick^^
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Sheyma.Nick^^

JB hangi üye? : Nick.JonaSs...

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPerş. Haz. 17, 2010 1:49 am

ayyyhhh. kıyamam bn sana.. ölücek miim demiş bide yhaa!!! benn snsiz naparımm kii??
Sheyma.Nick^^
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Sheyma.Nick^^

JB hangi üye? : Nick.JonaSs...

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPerş. Haz. 17, 2010 1:51 am

hıı. kıslar bu arada nick in diabeti 1. derecedenmiş. bn bunu araştırdım. ergenlik döneminde ortaya çıkabiliomuş.çok ileri düzeyde deilmiş. isterseniz " 1. dereceden diabet hastalığı" dierek bakabilirsiniz.
RockqunSeL
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
RockqunSeL

JB hangi üye? : Nick & Joe

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPerş. Tem. 15, 2010 5:33 pm

Gerçekten çok üzüLdüm Crying or Very sad pale
delireus
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

JB hangi üye? : cuma

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Tem. 25, 2010 2:41 am

canımmm yaaa kıyamammm bennnn onaaaaa hayatımm olasun benn onu böylede severim aşkitomm benimmmmmm
MeLicca
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
MeLicca

İş/Hobiler : Müzik Dinlemek.Özelliklede Jonas Brothers!
JB hangi üye? : Joe,Nick,Kevın

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:49 am

Üzüldmm keşke bu onun başına gelmeseydi Sad
nick-brc-love
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

JB hangi üye? : nick jonas

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 2:28 pm

ya çk üzüldüm nick in böle bi hastalığı olduğunu bilmiordum çk üzüldüm burning up tour un filmi varya orada bu şarkıyı üzgün bi şekilde sölemişti bu durumda olduğu içinmiş demekki ayy çk üzüldüm moralim bozuldu şimdi offfffffff cnm yha yzk bnm aşkıma
nicknicknicknick
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

İş/Hobiler : bilgisayar televizyon nick
JB hangi üye? : nick......nick....nick....nick........

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Ağus. 08, 2010 1:07 pm

o çok tatlı önceden biliyodum ama bu kadar ayrıntılı değil çok üzüldüm Sad Crying or Very sad
nick.
JB Üyesi
JB Üyesi
nick.

İş/Hobiler : Tenis oynamak :D
JB hangi üye? : Nick , Joe

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Ağus. 22, 2010 2:41 pm

Bu siteye gidip Nick Jonas'ın gelmesini istediğiniz ülke ve şehir için oy kullanabilirsiniz. http://eventful.com/performers/nick-jonas-/P0-001-000160255-8/demand
nickloverberfu
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
nickloverberfu

İş/Hobiler : Şarkı söylemek

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 2:08 pm

https://www.facebook.com/notifications.php#!/group.php?gid=31161546713 JB nin Turkiye ye gelmesini istiyorsanır lütfen katılın Smile
https://www.facebook.com/Kattyberfu#!/group.php?gid=31161546713&a
yağmur
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

JB hangi üye? : nick jonas!!!!!!!!!...

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:04 pm

cnm yaa cook üzüldüm kıyamam ben ona Crying or Very sad
yurtik
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yurtik

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Ekim 17, 2010 11:18 am

ay cnm
Nick <3 Melis
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

JB hangi üye? : Melis Hıdıroğlu

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyC.tesi Ara. 25, 2010 11:16 pm

Oyy kıyamam yazıkk Sad Sad
JNK_jonas
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JNK_jonas

İş/Hobiler : JONAS BROTHERS !
JB hangi üye? : hepsi :)

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Ocak 16, 2011 6:21 pm

off yeni öğrendim çok kötü olmuşş Sad( pale
JNK_jonas
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
JNK_jonas

İş/Hobiler : JONAS BROTHERS !
JB hangi üye? : hepsi :)

MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı   Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı EmptyPaz Ocak 16, 2011 6:28 pm

yaa uff moralim bozulduu Sad

Nick Jonas'ın Diabet Hastalığıyla İlgili Röportajı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Nick Jonas Kimdir?