Jonas Brothers Türkiye Fan Sitesi
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Sizde JB sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.Üye olmak için ''Kayıt Ol'' tuşuna basınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nİley (nick&miley) barıştı !..

+9
nick.
nicknicknicknick
MeLicca
sssila
nick_serra
nickolik
nic 'K' im_q.kRe
tuğçe
jo(s)e(vgi)
13 posters
YazarMesaj
jo(s)e(vgi)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
jo(s)e(vgi)

JB hangi üye? : joe'mm

Nİley (nick&miley) barıştı !.. Empty
MesajKonu: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 11:55 am

tuğçe
JB Üyesi
JB Üyesi
tuğçe

JB hangi üye? : joe

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 2:11 pm

bu resimler iyice sinirimi bozdu selena dan bunun için ayrıldığı kesin madem günün birinde miley e geri dönücektin nie selenayla birlikte oldun kızın duygularıyla oynadın sel bunu hak etmiyor nick e çook kızgınım ben sel in yerinde olsam nick i karşıma alır birlikte geçirdiğimiz o günlerin hesabını sorardım bu nick e hiç yakışmadı sel i aldattı taylor swift in şu sözünü şimdi iyi anlıyorum"JONAS ERKEKLERİ ÇOK TEHLİKELİ AŞK KONUSUNDA"(joem hariç tabi bunu ben diyorum)şimdi nick in selena ya bu yaptığı taylor ın ne kadar haklı olduğunu gösteriyor Sad Sad
jo(s)e(vgi)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
jo(s)e(vgi)

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 7:29 pm

evet ama miley sevgilisinden ayrıldı nick i unutamadığı için ve sel'le zaten ayrılmşlardıki sel twilight deki taylor la sevgilini 2-3 ay önce ondanda ayrıldı ... boştaydı nick ve mileyle barışmışlar tekrar niley oldular bnce nick bağlı kalmş miley de ... ama selenadan ayrıldıktan 2-3 ay snra mileyle tekrar barıştılar ...
nic 'K' im_q.kRe
JB Üyesi
JB Üyesi
nic 'K' im_q.kRe

JB hangi üye? : nicK. <3

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 10:49 pm

ama selena ve nick in ayrılmasına sebep olan miley. nick selenayla çıkıyorken. belki nickle evleneceğim flan demesi. onla çıkıyor ama biz birbirimizi seviyoruz dmesi etken olmuştur. buna dayanamyp ayrılmıştır. zaten bi haberde böle diyordu. =)
jo(s)e(vgi)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
jo(s)e(vgi)

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 11:23 pm

evet ama sel'de taylorla çıktı bn onları çok yakıştırıodum keşke çıksalardı hep ayrıldı die haber çıktı ama daha çıktıkları bile kesin deildi sanırım xS
nic 'K' im_q.kRe
JB Üyesi
JB Üyesi
nic 'K' im_q.kRe

JB hangi üye? : nicK. <3

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPerş. Tem. 16, 2009 7:56 pm

evet selenayla taylor tam olarak çıkmıyorlardı. nick selenadan ayrıldıktan sonra mley çıkınca selena da taylr la çıkmış =) benc pek de sevmiş gibi görünmüyor zaten Very Happy
jo(s)e(vgi)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
jo(s)e(vgi)

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 11:32 am

evet ama o taylor bırakılırmı yaaa Very Happy
nickolik
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
nickolik

İş/Hobiler : Nickle ilgili olan her şey
JB hangi üye? : Nick Jonas

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 2:10 am

bencede bırakılmaz mileye uyuz oluyorum ya makyaşsız halini bi görseniz korkarsınız
tuğçe
JB Üyesi
JB Üyesi
tuğçe

JB hangi üye? : joe

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyCuma Eyl. 25, 2009 9:51 am

Aynen patetes suratlı şey ama naparsın işte sonuçta yeniden sevgili oldular sel de bunu anlayışla karşılıyo
nick_serra
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz

JB hangi üye? : 112224448

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPerş. Haz. 10, 2010 5:19 pm

arkadaşlar aynen sinirlerim bozuldu ancak bilmenişz gereken bir şey var miley ve liam sevgili ve bu resimler çıkalı neredeyse 1 yıl oldu nişck mileye yeni bir şans vericekti ama miley çok büyük bir kazık attı bunun ne olduğunu söylemeyecğim
sssila
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

JB hangi üye? : NİCK

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptySalı Haz. 15, 2010 6:53 pm

3-4 aydır giremiyorum.takip edemiyorum neler neler olmuş inanamadımmm :S
MeLicca
JB Bağımlısı
JB Bağımlısı
MeLicca

İş/Hobiler : Müzik Dinlemek.Özelliklede Jonas Brothers!
JB hangi üye? : Joe,Nick,Kevın

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 1:51 am

Paylaşım için teşekkürler.
nicknicknicknick
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

İş/Hobiler : bilgisayar televizyon nick
JB hangi üye? : nick......nick....nick....nick........

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPaz Ağus. 08, 2010 1:31 pm

tarih 2010 nick jonas kimseyle çık-mı-yor....
nick.
JB Üyesi
JB Üyesi
nick.

İş/Hobiler : Tenis oynamak :D
JB hangi üye? : Nick , Joe

MesajKonu: Nick Jonas'ın gelmesini istediğiniz ülke ve şehir için oy kullanabilirsiniz!    Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPaz Ağus. 22, 2010 2:39 pm

Bu siteye gidip Nick Jonas'ın gelmesini istediğiniz ülke ve şehir için oy kullanabilirsiniz. http://eventful.com/performers/nick-jonas-/P0-001-000160255-8/demand Very Happy
nickloverberfu
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
nickloverberfu

İş/Hobiler : Şarkı söylemek

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 3:00 pm

Salak bu miley zaten Liam ı da bırakmış tam salakk!!!
https://www.facebook.com/Kattyberfu#!/group.php?gid=31161546713&a
nicK ~
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
nicK ~

JB hangi üye? : ~~

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 7:37 pm

.@ .@ sinirLerimii bozduuu .s .s
yurtik
Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
yurtik

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPaz Ekim 17, 2010 11:23 am

yani bende miley e gıcık kapıyorum maymun suratlı nolacak aşk işte
yağmur
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

JB hangi üye? : nick jonas!!!!!!!!!...

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPtsi Ekim 18, 2010 5:04 pm

ben eskiden nick e miley i yakıstirıyodum sonra da bi ara selenayı yakıstırmıstım ama simdi nick e ikisinide yakıstıramıtorum bence nick coo...k tatlı ve sirin ona daha onun gibi kızlar gerekiyor miley ile de fena değiller yakısıyorlar ama nick yukarıdaki resimlerdde hic gülmememis ama bence miley ile nick beraber olsunlar çünkü mutlular... Wink
yağmur
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPtsi Ekim 18, 2010 5:08 pm

bu arada kızlar siz jonas haber bölümünde bu sitede konser oylamasına oy veriyo musunuz ben 20 dk da bir veriyorum keske türkiyeye gelseler... Crying or Very sad
yağmur
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: Nİley (nick&miley) barıştı !..   Nİley (nick&miley) barıştı !.. EmptyPtsi Ekim 18, 2010 5:09 pm

bu arada kızlar siz jonas haber bölümünde bu sitede konser oylamasına oy veriyo musunuz ben 20 dk da bir veriyorum keske türkiyeye gelseler... Crying or Very sad

Nİley (nick&miley) barıştı !..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» miley'le bidaha asla !!
» Nick Jonas Kimdir?
» [color=orange]jb feat. miley cyrus/ hannah montana--we qot the party[/color]